Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help nem jon fel Ubuntu...

Help nem jon fel Ubuntu telepites utan a Windows, se az Ubuntu?

Figyelt kérdés

Megprobaltam usb rol telepiteni. Eloszor (isobol bootkepes usb.t keszito programmal) 10.4 set probaltam de valmi hibat irt ki. Nem talalt valmi cd meghajtot ....


Majd utana a 12.4.1 -es verziot telepitettem fel. Eloszor meg windows alol csinaltam egy 7 GB os patriciot. Nem formataltam csak unlocaltedkent hagytam (7Gb free space-t irt ki az Ubuntu is ra amikor a telepito oda ert hogy valasztjak patriciot ahova telepiteni akarom a Ubuntut.)Kivalasztottam ezt a 7GB patriciot majd ramentem hogy ext3 {primary} es csak "/" tipust {root.ot} adtam meg. A telepitesnel kerdezte hogy hova akarom : Windows ala vagy Uj patriciora. En az uj patriciora mentem ekkor jott elo ahol ki volt listazva a patriciok.


Miutan feltelepult az Ubuntu kerte h restartaljam. Restart utan azonban nem indul el se a windows se az Ubuntu.

A boot utan ujra korbe-korbe fel le kapcsol a netbook.

Most is csak a kiprobalom az Ubuntut funkcioval tudok gepezni . Ha a patriciokra kattintgatva meg vannak az adataim a widowsos patriciokon. A ubuntus 7gb son is feltelepultek mappak.


Hogy tudom helyre hozni hogy ne keljen a windowsos patciciokat leformazni ?


2012. okt. 4. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Új Ubuntu telepítés, de most más tükörszervert válassz! Vagy ne Ubuntu legyen, hanem Xubuntu, vagy Mint.
2012. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!