Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud nekem olyan program...

Valaki tud nekem olyan programot linkelni ami kiélesíti a képet?

Figyelt kérdés
Van 1 kissé szemcsés képem és nem tudom elolvasni, fontos lenne..
2012. okt. 4. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az NCIS csak a sorozatban létezik.
2012. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen progi nem létezik, csak a filmekben...
2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jól át ba**tak... x)
2012. okt. 4. 20:12
 4/6 Karesz6969 ***** válasza:

Nem kéne néhány nemleges válasszal megelégedned...

Talán nézz be ide...hátha:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2012. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne csapjátok már be! Hogyne lenne már! A 24-ben is képesek 1 pixelből kirajzolni egy egész arcot, és megmondani, hogy milyen színű a szeme. :-)


Amúgy amit mondasz, az inkább zajszűrésnek tűnik, nem pedig élesítésnek, de ha rossz a felbontás, akkor annak annyi. Talán Photoshoppal próbálkozhatsz, mert ha csak az olvashatóság a cél, akkor minimális esélyed azért van, mert nekem is sikerült vele pont ilyen olvashatósági problémát megoldani - persze a kép többi része hagyott kívánnivalót maga után...

2012. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Ha éppen az olvashatóság határán van, akár az Irfanview is visszahozhatja nagyítás, kontrasztosítás, élesítés, esetleg median szűrő kombinálásával. Kell hozzá némi szerencse, de nekem már volt ilyen, nem egészen reménytelen, érdemes megpróbálni.
2012. okt. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!