Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik külső programok hasonlí...

Melyik külső programok hasonlítanak legjobban a windows saját lemezkarbantartójára, defragjára, unistallerére stb? tudtok megbízható progikat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
All in one: windows 7 manager 4.1.0
2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MaXXeGee ***** válasza:

TuneUp 2013 egész ügyes :)

[link]


Crack a csomagban

2012. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és xp re?
2012. okt. 5. 21:17
 4/8 algopirin ***** válasza:

Ez a tune up nekem eléggé parasztvakításnak tűnik, persze ha valaki meggyőz az ellenkezőjéről...

"Turbo mod-ba" kapcsolja a gépem, hát hogynepersze, gondolom úgy működik mint a "letölthető ram":))

Nekem inkább egy újabb hulladéknak tűnik amire igazából nincs is szükség ami van alapból a rendszeren az is megfelelő az egyéb funkcióit meg akár kézzel is be lehet állítani nem kell külső program hozzá, vagy semmi szükség nincs rá.

2012. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MaXXeGee ***** válasza:
Igazából, ez arra van, hogy az átlag felhasználóknak ne kelljen külön kikeresgélni ... szóval leegyszerűsíti a "gépkarbantartást" hasonlóképp mint egy CCcleaner :)
2012. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 algopirin ***** válasza:

CClener még ok. nagyritkán megesik egyévben 1-2x hogy jól jön megától kitörli a temp fileokat meg az összes szir-szart és nem kell keresgélni, viszont annak is a registry "karbantartóját" már nem biztos olyan kezébe adnám akinek halvány fogalma sincs mit csinál, többet árthat vele mint használ, azt a részét én se szoktam használni mert nem kell mert nincs mire.

Ha meg teleszórja hulladékprogrammal a rendszerét a delikvens úgy is mindegy egy csodaprogram se fog rajta segíteni, szerintem.

2012. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Létezik XP-re is de mint írták nagyon tudnod kell mit csinálsz.Jó a progi többet tud mint a CC. de többet is tud ártani ezáltal ha rosszul kezeled.Ötvözték az Aida64-Ccleener-rendszeroptimalizáló-msconfig.....progikat egybe.

2012. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igazábol nekem nem kellenek ilyen bonyulultak,elég olyan egyszerű is,olyanok mint a beépítettek.
2012. okt. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!