Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindig aktiválást kér a...

Mindig aktiválást kér a Windows ha nincs netem, pedig jogtiszta. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már több mint két éve vettem egy laptopot és járt hozzá egy eredeti Windows 7. Most amikor nem kapcsolódik netre felugri k egy ablak, hogy érvénytelen sorozatszám és választhatok a lehetőségek közül: új számot veszek vagy telefonon aktiválom. Ezután ha úgy kapcsolom be, hogy már van netem, akkor általában olyan mintha semmi se történt volna, tehát aktiválva van. Egyszer már aktiváltam telefonon, de azóta már előjött megint. Valakinek valami ötlet, hogy ez mitől lehet?
2012. okt. 6. 10:10
 1/2 anonim válasza:
A Windows aktiválása és annak ellenőrzése interneten történik.Tehát ha nincs hálózat, akkor nem tudja ellenőrizni az aktiválás állapotát.
2012. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de miért nézegeti állandóan, hogy aktiválva van-e? Eddig ez nem jött elő soha. Csekkolja le, hogy eredeti utána meg hagyjon békén. :D
2012. okt. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!