Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy csomagolt...

Letöltöttem egy csomagolt fájl-t, azonban kicsomagolásnál jelszót kér, viszont a jelszót nem tudom. Hogy lehetne kiszedni belőle a jelszót?

Figyelt kérdés
Biztos valahogy ki lehet, és érdekelne, hogy hogyan. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 6. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehet arról beszélni, hogy vannak jelszófeltörő programok amik ezt megcsinálhatják. Gyakorlatilag nem tudod hogy milyen hosszú és bonyolult jelszó van rajta, így a programok belátható időn belül sem tudják megfejteni azt a legtöbb esetben (szó szerint akár hónapokon-éveken át futtatni kellene).


A másik dolog, hogy ha olyan tartalomról van szó ami nem létezik vagy nem is működhetne (még meg nem jelent játékok vagy programok, vagy valamilyen "hack"-jellegű dolgok), akkor ezek kamu feltöltések. Vagy egy statisztikai adatot akarnak javítani azzal hogy sokan letöltik, vagy veszélyes tartalom van bennük ha mégis sikerül kibontani, vagy arra akarnak rávenni hogy fizess a jelszó megszerzéséért, és végül ugyanúgy nem kapsz semmit.


Ha valami legális és létező, azt meg kell találnod jelszó nélkül is, na és persze a boltokban pénzért.

2012. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből az első válaszból csak elvenni lehetne, hozzátenni szinte semmit. Perfekt...
2012. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz vissza arra az oldalra, ahol a linket találtad. Lehet, hogy fel van tüntetve valahová, csak elkerülte a figyelme. Az is lehet, h a feltöltő neve a jelszó.
2012. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!