Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újraindításkor a...

Windows 7 újraindításkor a kép elsötétül és nem áll le a számítógép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak ha én magam újraindítom a gépen levő gombbal akkor indul újra. Sok program kéri az újraindítást, és gyakran előfordul, hogy ezt a módszert nem fogadják el. Légyszi segítsetek, köszi!

2012. okt. 6. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valamelyik program nem akar magától bezáródni, ezt a registry fájlokban lehet módosítani (hogy automatán leálljanak), de hogy pontosan hol, azt nem tudom
2012. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, energiagazdálkodási beállitások, hardver vagy valamelyik drivere, merevlemez.

Próbáld ki hogy lecsatlakoztatod róla az usb eszközöket. Ha eszközkezelőben szerepel ismeretlen eszköz telepitsd a drivert hozzá.

2012. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, lehetséges hogy az új monitor miatt van ez a probléma?
2012. nov. 17. 19:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Új monitor óta jelentkezik a hiba?

Videókártya drivert tedd fel újra. HDMI kábellel van összekötve?

Nem lehet hogy a géppel minden rendben csak a monitor nem kapcsol be újra? Monitor kikapcsol vagy készenlétet jelez?

2012. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A drivert újraraktam egyből anno, azóta sem oldódott meg a hiba. DVI kábelt használok, mivel a videókártyámnak 2 db DVI kimenete van HDMI bemenet van a monitorban csak a videókártyának nincs olyan kimenete. Újraindításkor a szépen kijelentkezik, majd kiírja, hogy nincs jel (mint a gép kikapcsolásakor) de a gép nem áll le, hanem jár tovább.
2012. nov. 17. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Új monitor óta jelentkezik a hiba?

Nem lehet hogy a géppel minden rendben csak a monitor nem kapcsol be újra?

2012. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meglehet. Úgy gondoltam régen hogy ez nem akkora hiba, de aztán néhány program már nem fogadja el a leállítás-bekapcsolás kombinációt újraindításként.
2012. nov. 17. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Monitor nélkül is felismerheted a bootolási folyamatot, merevlemez müveletek, pityegés, optikai meghajtók ledjei, az új monitort te dobtad be ötletként, akkor csak tudod hogy azóta van ez vagy már elötte is volt.


Ha nem indul újra a háttérben akkor amit már irtam, energiagazdálkodás, eszközkezelő, usb eszközök.

2012. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom, még egyszer is köszönöm a segítséget!
2012. nov. 17. 20:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan maradt, sajnos nem változott semmit.
2012. nov. 17. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!