Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene nekem valaki? Leszere...

Segítene nekem valaki? Leszeretném tölteni a sims 3 természetfeletti erőket? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A gépemre egyik ismerősöm töltötte rá a sims 3mat és néhány kiegészítőjét pl:házikedvencek stb..

de most nem ér rá és én szeretném rátölteni szóval tudnátok nekem linket küldeni, ahol latudom tölteni? és utánna leírnátok érthetően a többit ,,a menetét?köszönöm


2012. okt. 6. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket de ezekről az oldalakról próbáltam már de nem ment csak tönkre vágta a gépet de köszi :)
2012. nov. 7. 20:58
 3/3 -Agile válasza:

Torrentz / The sims 3 gold edition / a legutolsó link.


Kell hozzá a torrent!


Telepítési segédlet:

A letöltött mappában van egy setup nevű fájl.

Katt rá. Sajna orosz nyelvű lesz, de ezt ki lehet küszöbölni.(Erről majd később)

Van olyan gomb ahol van egy nyíl rajta jobb felé mutató gombbal. Utána válassz ki egy helyet ahová fel akarod telepíteni!(Asszem vagy 18 KB kell...)

Kissé sok idő lesz mire felrakja, mert az összes kieget felrakja!

Ha megvan, akkor a Keresőbe(ha Win 7 akkor a csíkba alulra...) írd be ezt: regedit

Ott: HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE /Electronic Arts / Sims.

Ott lesz az összes kieg. A Locale-t írd át: HU-hu!

Remélem segítettem!:)

Ui.:Bátran kérdezz, ha probléma van!

2012. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!