Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem azokhoz az...

Lenne egy kérdésem azokhoz az emberekhez, akik rendelkeznek valamilyen nem elfogadott, "természetfeletti" képességgel?

Figyelt kérdés

Lenne egy kérdésem azokhoz az emberekhez, akik rendelkeznek valamilyen nem elfogadott, "természetfeletti" képességgel. Elmondjátok , hogy kik-mik vagytok valójában, befogadnak az emberek, nem érzitek magatokat kirekesztettnek? Én személy szerint kissé most összezavarodtam és attól tartok sosem lehet olyan életem mint másnak...ez nem zavar, sőt, csak kissé fura érzés.

L-18



2012. okt. 3. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem olyan nehéz ezeket a képességeket elfogadtatni. Odaállsz valaki elé, és bemutatod. Soha többé nem fogja megkérdőjelezni senki.
2012. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt én is pontosan tudom, az egészben csak azt találom furának, hogy egyesek nem is tekintenek ránk komplett emberként, miután megtudják az igazságot.
2012. okt. 3. 17:33
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Rossz helyen élsz, nem jó emberek vesznek körül. Engem elfogadtak. Bár a mostani köröm, azok nem foglalkoznak ezo-val, de elfogadnak.

De a régebbi haveri köröm az eltávolodott.


Másik dolog, hogy ha te mindenkinek mondod, hogy mit tudsz , mire vagy képes. Akkor jó hogy hülyének néznek. Mert ők a külső körhöz tartoznak, te meg a belső körhöz. Belső körben vannak azok akik a titkokat tanulják.

És senkire nem tartozik ,hogy te mit tudsz, csakis a közel állókhoz. És nem kell hencegni a képességekkel.

2012. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát,ami azt illeti nekem először elég nehéz volt...mármint féltem,hogy az emberek félni fognak tőlem vagy nem tom.De idővel sokkal jobb lett,elfogadtam magam.Kiváncsi lennék,hogy neked mi a képességed,ha akarod priviben is megirhatod.
2012. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 chrishu ***** válasza:
65%
Nekem elfogadták, és el is tudom titkolni(jó esetben)
2012. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem reklámozom. Amikor meg mégis látványos, elviccelik és elfelejtik.
2012. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Mi vagyunk azok, akiket sosem fogadtak el a többiek az ált. suliban :)


De szerencsére túl vagyunk rajta :) Most a kollégák érzik, hogy mások vagyunk, de ez sem baj, a kollégákat nem kell szeretne, max. jóban lenni velük, amennyire lehetséges.


A baráti körben viszont mindenki hasít :) 5/2 életet élünk, 5 napig a mátrixban, 2 napig mátrixon kívül :)

2012. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor mindenkit köszöntök a családban :))De azért jó,hogy már egyre többen vagyunk,sztem kellene szervezni valami találkozót vagy nem tom...nah jó mind1..csak nagyon magányos vagyok...
2012. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

engem azért néztek komlpett h.lyének mert elmeséltem hogy 2 akupresszúrás pont megnyomásával meg tudom szüntetni az orrdugulásomat.

szerintük ez kamu és én nem vagyok normális.

a válaszom erre az volt, hogy csak szuttyogjanak, kapkodjanak akkor levegő után tovább

tanulság: nem kell megpróbálni segíteni azon, aki nem kéri.

sőt, néha azon sem, aki igen.

2012. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

jah ezt az egyik baratomnak bemuttattam en is, marmint az orrdugulas megszunteteset, o inkabb halas volt...:)

de reklamozni en se szoktam magam de ha olyan van azt igen.pl erre en is a neten talaltam/Tiszta paranormal vagyok nem??/xDDD

2012. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!