Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom telepíteni rendesen...

Nem tudom telepíteni rendesen a gépemre a Microsoft Office 2010-et. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
A laptopomat áprilisban vettük, és alapból rajta volt már az Office 2010. De nem lehet használni, mert kell hozzá telepítő kulcs is, ami viszont nem járt hozzá, viszont azt olvastam, hogy kellett volna lennie hozzá egy telepítő CD-nek plusz a telepítő kulcsnak a dobozában, de sehol nem volt semmi sem. A kódot megpróbáltam internetről beírni, nagyon sokat próbáltam, de egyik sem volt érvényes.. Mit csináljak szerintetek? Hogyan tudnám használni?:) előre is köszönöm:)

2012. okt. 6. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"De nem lehet használni, mert kell hozzá telepítő kulcs is, ami viszont nem járt hozzá, viszont azt olvastam, hogy kellett volna lennie hozzá egy telepítő CD-nek plusz a telepítő kulcsnak a dobozában, de sehol nem volt semmi sem."


Sajnos rosszul olvastad. Nem jár hozzá sem telepítő CD sem telepítőkulcs. Ami a gépeden van/volt az valószínűleg egy 1-2-3 hónapig használható verzió volt, hogy kipróbálhasd. Ha tetszik akkor megvásárolhatod, és aktiválhatod a kapott eredeti termékkulccsal.

Létezik hordozható számítógépekre teljes verziós Microsoft Office 2010, de az teljes nevén Microsoft Office Starter 2010 névre hallgat. Eléggé butított verzió.

Hogy mit csinálj vele? A legjobb lenne ha megvennéd (hogy kezdjük a hivatalos válasszal). Aztán vannak egyéb törő programok amivel aktiválhatod (hogy megemlítsem a sötét oldalt is). Van amelyik működik és van amelyik kevésbé.

2012. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És ogy megemlítsek egy alternatív megoldást is, javaslom a LibreOffice-t.

- Teljesen ingyenes és legális szoftver,

- nincs lebutítva, minden alkalmazása korlátozás nélkül elérhető.

- folyamatosan fejlesztik, új alkalmazások vannak rajta, a helyesírás-ellenőrzője is sokkal jobb, mint a mikrof0sé

- van egy közösségi oldala, ahol a kérdésekre nagyon szívesen adnak választ.

- Sok dologban teljesen úgy néz ki, mint az MSOffice.

- Egyre inkább ez fog elterjedni, iskolákban, munkahelyeken egyaránt.

- nagy általánosságban kompatibilisek a dokumentumok

2012. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!