Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyek a legnépszerűbb rendsze...

Melyek a legnépszerűbb rendszerkarbantartók xp re? Miket érdemes használni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 19:17
 1/6 belapus ***** válasza:

Ma ez már a sokadik kérdés a témában.A kereső használatával megtalálhattad volna a választ.

Takarítás: Ccleaner

Töredezettségmentesítés: Defraggler

Törölt adatok visszaállítása: Recuva

2012. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát én eről nem tehetek hogy mindenki kíváncsi erre!!nem?
2012. okt. 7. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a szóhasználatból kiderül hogy ezen kérdések 80%-át ugyan az a mókus teszi fel...
2012. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezekre gondolok:


érdemes windows xp én kívüli töredezettségmentesítőt használni?

A windows xpé saját töredezettségmentesítőjénélés progameltávolítójánál, lemezkarbantartójánál van jobb program? Tudnátok ajánlani?

A windows xp nek szüksége van külső programokra? Pl lemezkarbantartó cseréje, töredezettségmentesítő csere, programeltávolító csere,? Tehát minden olyan progi amely leváltja a belső programokat?

Több cikkben is azt olvastam hogy a windows xp n kívüli programok (lemezkarbantartó. Töredezettségmentesítő. Programeltávolító stb) nem használnak a windowsnak? Igaz ez? Tényleg tönkre teszik a külső programok?

Windows xp re egy kezdő felhaználónak milyen programokat ajánlotok? Pl lemezkarbantartó, töredezettségmentesítő, programeltávolító, tűzfal, vírusírtó ha kell én nem tudom stb

A windows xp belső vagya külső alkalmazások a hatékonyabbak? (lemezkarbantartó, töredezettségmentesítő stb) tudnátok sorolni párat?

A windows xp lemezkarbantartóját, töredezettségmentesítőjét, programeltávolítóját, stb. mivel tudnám helyettesíteni? (többet is írhattok)

Mi a véleményetek a windows xp lemezkarbantartóról, töredezettségmentesítőről, program eltávolítójáról, tűzfaláról, böngészőjéről. Stb?

Melyika hatékonyabb a beépített vagy a külső töredezettségmentesítő?

A windows xp lemezkarbantartóját, töredezettségmentesítőjét, programeltávolítóját, tűzfalát, melyik programokra cseréljem le?

A windows xp alkalmazásai hellyett milyen programo (kat) t érdemes feltennem? értem ezalatt:töredezettségmentesítő lemezkarbantartó windows tűzfal vírusírtó böngészők programok eltávolítása?


És ezt kétnaponta kérdezi valaki és érdekes módon mindenkinek XP-je van...

Az elején még én is szorgalmasan válaszolgattam, de a tizedik után már unalmas. Ha nem te írogatod akkor ugyanúgy visszakereshettél volna, mint én.

Nem tudom ki az aki ennyire unatkozik de már fárasztó...

2012. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát ahogy ezeket elnézem hát tényleg fárasztó!ha ennyire sokan teszik fel ezt a kérdést,akkor nincs is értelme rá válaszolgatni.magam részéről köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 7. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ennyire sokan teszik fel, hanem ezt mind EGY ember tette fel. Látszik a szövegezéstől. Na ezért fárasztó...
2012. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!