Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pc-re lehetsées beszerezni a...

Geta96 kérdése:

Pc-re lehetsées beszerezni a Mortal Kombat 9et?

Figyelt kérdés
Hallottam h valaki látott emulátorosat. És ha igen xbox vagy ps emulátort hol találok?

2012. okt. 6. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hallottam h valaki látott emulátorosat"


Az a valaki valószínűleg álmában látott olyat.Olyan 20 év múlva nyugodtan felteheted újra ezt a kérdést

2012. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én meg hallottam, hogy valaki látta Jézust a Margitszigeten. Sehol.
2012. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok, amúgy itt gyiken láttam s ha akarjátok be is linkellhetem.
2012. okt. 7. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarjuk.
2012. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na jólvan akkor leírom érthetően mert úgylátom nem vetted az adást


Ahhoz hogy PS3 vagy Xbox360 játékokat tudhass emulátoron lejátszani,várnod kell még olyan 20 évet


Sokkal erősebb gépre van szükség emulálás esetén.Még PS2-re sincs 100%-osan működő emulátor pedig az mikor is jött ki?Pontosan 2000 körül.Tehát 10 év alatt nem tudtak egy olyan PS2 emulátort készíteni ami tökéletesen működik,akkor szerinted mikorra várható egy olyan PS3/Xbox360 emulátor ami legalább valamennyire is fog működni?


Felfogtad?Ne legyél naív,rengeteg hamis cucc van erről a dologról,csak töltögesd le ezeket a linkeket nyugodtan,majd kapsz egy jó kis vírust a PS3 "emulátorral" együtt

2012. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, végre valki aki érvel és nemcsak azt vágja a fejemhez h milyen hülye agyok, csak azért mert nem nagyon értek a konzolokhoz.
2012. okt. 7. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell itt érvelni, ez nem egy vita volt.

A tények meg tények maradnak.

2012. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!