Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SA-MP 0.3e Exception At...

SA-MP 0.3e Exception At Address: 0x0040FB80 Crash. De mitől?

Figyelt kérdés

A probléma az hogy SA-MP 0.3e Exception At Address: 0x0040FB80-el crashel a SAMP-om, amikor a betöltő csík 80-90%-nál jár. Ncore-ról letöltött Hoodlum az NRG és a crack is Hoodlum. Mindent megpróbáltam. Feltettem, letöröltem, revo uninstaller, ccleaner, userfile mappát töröltem, újra indítgatva is feltelepítettem, majd ismét töröltem. Érdekes, hogy ezt produkálja, mert ez egy frissen feltelepített win7 64 Home Pro. Próbáltam a kompatibilitással játszani, rendszergazdaként futtatni és még így sem ment. Modolva pedig nincs az első programok között volt a mit feltelepítettem. Direct X 9 frissítgetéssel is játszottam az sem segített.


A dolog pikantériája, hogy az alap játék minden probléma nélkül elindul. Felbontást, semmit nem állítottam még át.


1000 hála a válaszokért!



2012. okt. 7. 12:38
 1/2 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg win xp-vel mert azon tuti, hogy megy.

Nekem win 7 32 ultimate-n a VC:MP nem ment.

2012. nov. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
helló nekem is ugyan ez a probléma win 7 van de régen ment
2013. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!