Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan programot,...

Valaki tud olyan programot, ami képes dokumentálni írásban beszédet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Valaki tud olyan programot, ami képes arra. Hogy pl ne keljen gépelni a szöveget, csak egyszerűen rádugok egy mikrofont a gépre, a programot elindítom, és a program rögzíti írásban azt a szöveget, amit az ember mond a mikrofonba. Tudom, hogy van ilyen. Csak nem tudom a nevét. Jó lenne, ha valaki tudna segíteni. :S Fontos lenne.
2012. okt. 7. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vagy is a tolmácsgépet is EMBEREK üzemeltetik. Szó sincs ott gépről, mert ha lenne ilyen, akkor ott biztos használnák, nem???
2012. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jójó Xd


Feladom, akkor gépelek tovább. :(


Most jól beégettem magam. xd


Azért köszi a segítséget. :d

2012. okt. 7. 17:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond...
2012. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Windows kisegítő lehetőségeiben nézz utána!
2012. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kösz utolsó.


win7-en a kezeléstechnikai központon belül találtam egy olyat, hogy "számítógép használata egér vagy billentyűzet nélkül", ide beléptem és rákattintottam arra hogy beszédfelismerés használta. Csak az a baj, hogy amikor beléptem akkor azt írta ki, hogy " a windows beszédfelismerési szolgáltatása nem érhető el az aktuális megjelenítési helyen"


De ez van. Amúgy nem tudom honnan szedtem ezt a dolgot. Pedig tisztán emlékszek, hogy valahol, halottam, vagy láttam ilyen programot működés közben. De mind1

2012. okt. 7. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!