Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrég cseréltem az op....

Nemrég cseréltem az op. Rendszerem XP-ről 7-re, és XP-n a CoD Black Ops ment rendesen, ugyanolyan beállításokkal a 7-en meg szaggat. Használok GameBoostert is, de azzal sem jobb. Miért van?

Figyelt kérdés

#win7-64bit
2012. okt. 7. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi ramod van? nekem cod 4 el volt ugyanez W7 ről váltottam xp re , mert a w7 nekem alapon 1 giga ramot megevett , az xp 510 alatt elvan , tehát 2x annyi ramot zabál a w7
2012. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnos a Cod Black Ops, win7 alatt, nem mindenkinek működik megfelelően.Ennek az oka egyszerű. A játék maga optimalizálatlan. Régen én is ezzel szórakoztam,hogy win7 és Xp volt fent. Xp-n black ops, win7-en a többi játék. Most,hogy vettem új gépet, a játék tökéletesen fut win7-en is.
2012. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2GB ramom van, és teljesen alapon, úgy hogy nem csinálok semmit 40%-os a kihasználtság. :S
2012. okt. 8. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
A Black Ops-nak 2GB ram kell, szóval nem csodálkoznék a helyedben,hogy lagol a játék.
2012. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!