Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új partíciót szeretnék létreho...

Zozó87 kérdése:

Új partíciót szeretnék létrehozni a már meglévő rendszerembe. (win7) A Számítógép-kezelés->Tárolás->Lemezkezelés / itt keresem a megoldást. Mit csináljak itt? Ha a virtuális merevlemez létrehozását választom úgy jó lesz? Zozó

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
paragon partition manager progival szerintem mert a lemezkezelővel nem tudom hogy csinálhastz e több kárt mint hasznot. de ha rosszul adod meg a kritériumokat elvesztheted az adataidat is.
2012. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami az első válaszban van az a Paragonra is igaz. Bármelyik partíciókezelővel össze tudod barmolni az egész vinyót, szerintem a beépített ugyanolyan jó. A lemezkezelőben katt a "C"-re, majd kötet zsugorítása. OK. Ha ez kész, akkor a létrejött területre katt és partíció létrehozása majd formázás...


Előtte egy lemezellenőrzést nem árt végrehajtani, mert különben rizikós a dolog:


[link]

2012. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!