Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ASUS F5N laptopra SATA driver?!

ScarCity11 kérdése:

ASUS F5N laptopra SATA driver?!

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem linkelni egy SATA drivert a fent említett laptophoz? már sok helyen keresgéltem de nem igazán találtam windows xp-hez kellene mert sata driver nélkül nem teszi fel...:(

2012. okt. 7. 21:29
 1/6 Komplikato ***** válasza:

Ehhez nem elég a driver, olyan XP telepítő kell amibe bele van integrálva, tehát egyedi telepítőt kéne csinálni pl. nlite programmal. Azzal meg az a baj, hogy néha más fontos dolgok kimaradnak a telepítőből és instabil lehet az XP miatta. Vista vagy W7 esetén telepítés közben megadható lenne pl. pendrive vagy más háttértár, ahol a driver van ... de azokhoz meg nyilván nem is kellene.

Ez azért van így, mert a gép rejtett rendszer visszaállító partícióján lenne a gyári spéci XP telepítő amiben benne lenne, de csak ha nem törölték le vagy XP-vel lett véve. Asus oldalán nincs fent?

2012. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asus oldalán nincs sata driver, viszont van Vista támogatás, azt tanácsolom rakd fel a Vista-t.
2012. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a Vista elég ratyi már bocsánat a kifejezésért... :/ olyan windows xp telepítőt viszont sehol sem találtam miben benne van a sata driver , valahogyan meg kellene oldanom ezt a problémát :(
2012. okt. 8. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs a vistával semmi baj, szépen frissíteni kell SP2-re és teljesen jól használható.

Próbáltad már a sata vezérlőt IDE módra állítani és úgy telepíteni az XP-t, bios-ban tudod ezt megtenni(ha van rá menüpont).

2012. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néztem biosba és nincs ilyen funkció :S
2012. okt. 8. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Marad a Vista, még mindig jobb(sőt), mint a semmi.
2012. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!