Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az baj, ha nem raktam fel az...

Az baj, ha nem raktam fel az alaplap Driverét? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az volt, hogy felraktam a rendszert, majd az alaplap driverét beraktam a meghajtóba és feltelepítette. Újra indult és a bootolásnál valamilyen ehhez hasonló szöveget ír ki: Generate Serial ATA diskette? (Y/N).

Először a Z-re nyomtam, mert az Y-ra nem reagált semmit, de kiírt megint valamilyen szöveget, de arra már nem emlékszem. Utánna meg az írta ki, hogy nyomjon meg egy gombot az újrainduláshoz. Megnyomtam majd megint ez jött be... Most már az N-re nyomtam. Végülis újra telepítettem a rendszert, de csak a VGA Drivere van fent. Eddig minden úgy működik ahogy kell. Csak nincs bekötve az internet. Feltétlenül fel kell telepítenem a Drivert?

Előre is köszönöm!



2012. aug. 15. 12:10
 1/3 cianidetil ***** válasza:
Nem egy hátrány ha felrakod.esetenként gyorsabban fog dolgozni a géped,és a rendszerösszeomlások is ritkábbak.Bár ha Win 7-et raktál fel az megoldja magától.De azért a gyári driverek jobbak.
2012. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ASRock 960GM/U3S3-as alaplapom van. Az internetről lelehet tölteni a drivert?
2012. aug. 15. 20:26
 3/3 cianidetil ***** válasza:
2012. aug. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!