Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne megoldani hogy...

Nanemtudom kérdése:

Hogy lehetne megoldani hogy fusson?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy PC játék CD-n ami még régebbi, és a követelményei, illetve maga a játék nem fut Windows 7-n. Az windows jelzi is hogy nem kompatibilis és blokkolva van stb. Szerintem a probléma a StartForce-val lehet ugyanis azt irja ki a windows. A játék csak annyit csinál hogy a telepítés befejezéséhez indítsa újra a gépet és ezt állandóan, szóval nem tudom elindítani. Megnéztem a StartForce oldalán Windows 7 re patchet fel updateoltam de nem jó. Még mindig írja hogy nem kompabitilis, és a játék sem indult el. Már próbáltam újratelepíteni is nem lett jó. Végső megoldásom az hogy berakom virtuális gépként és úgy fogok játszani vele de ezelőtt írtam hogy hátra van valami más lehetőség.


Segítségeket köszönöm!


2012. okt. 8. 18:20
 1/2 ScarCity11 válasza:
játék ikonjára jobb gombbal katt >>> tulajdonságok >>> kompatibilitás >>> és ott állítsd át windows xp serv pack 3ra ha így sem jó futtasd rendszergazdaként , több ötletem nincs
2012. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem jók ezek sem ezt is próbáltam már.


És még annyi lemaradt hogy nincs hozzá patch amivel meglehetne a támogatást oldani.

2012. okt. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!