Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Combat Arms, Windows 7 alatt....

Combat Arms, Windows 7 alatt. Miért nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nos, elinditom a CAE-t(CA Europe), elkezd futkorászni a jól ismert emberke, és amikor elmenne, kilép az egesz, és egy helyes kis ablakban, egy reklámot dob ki...Nem tudom más tapasztalta-e ezt..A gép kb 6 hónapja lett újra húzva, és a játék akkor win7en meg xp-n is ment (bar azota, biztos voltak updatek)de nem működik..bárki tud valamit kérem segítsen!előre is köszi

2012. okt. 8. 23:14
 1/2 Adam934 válasza:
Szia az is fontos h milyen a géped, mert ismerőseim körében észrevettük h az Acer gépeknél de tényleg csak annál a CA gondol egyet és kilép az egész játékból, úgy gondoltuk h ez valószínűleg típus hiba lehet de lehet csak a memória fogy el, Nekem még néha indításnál lerakja kicsibe a tálcára és utána megnyitom a feladatkezelőt és nem válaszol, akkor leállítom a CA-t és megint elindítom és akkor megy. Vagy ha nem eredeti Win7-ed van lehet amiatt vacakol. Próbáld meg letörölni a CA-t és újra rakni, jobb ötletem nincs. Ha még vmi problémát tapasztalsz írj fb-on, Beírod keresőbe h NAdam934 és csak engem fog kidobni :) :) és ez a nevem is CA-ban ha sikerül elindítani és meg szeretnél keresni :) remélem tudtam segíteni :) sok szerencsét :)
2012. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sikerült esetleg vmi megoldást találni rá? nekem is majdnem ugyan ezt csinálja, csak nekem win 8.1 alatt és annyi különbséggel h elindul a játék, pár percet tudok játszani vele aztán kilép és kidobja azt a reklám ablakot nekem is... ha számít vmit lenovo g500as notebookom van...
2014. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!