Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tud bootolni a...

Miért nem tud bootolni a rendszer, xp telepítésénél a saját másolt cd-mről?

Figyelt kérdés

Szóval, telepítettem már másolt cd-ről xp-t, amikor jó is volt. mindig úgy működött, hogy beállítottam a cd meghajtót "boot" izének, szóval hogy onnan induljon, és sikerült feltelepíteni. eredeti cd-kről is mindig így ment, viszont múltkor is direkt lemásoltam az eredetit, gondoltam hogy azzal majd működni fog, viszont mikor a saját cd-met teszem be, és próbálok róla bootolni, akkor olyasmit ír ki a gép, mintha nem lenne a lemezen rendszer, nem tud bootolni. szóval mit csináltam rosszul? Ha letöltök, és onnan írom ki, akkor is, mindig ez van.

Neroval csináltam (6, vagy 7 talán), lehet innen a gond? Vagy ilyenkor kéne az, hogy "rendszerindító lemez létrehozása"? várom a segítségeket, köszönöm!:D



2012. okt. 8. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen módszerrel másoltad? Ugye nem csak simán áthúztad a fájlokat a CD-ről, hanem konkrétan a lemez másolást választottad?
2012. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eredeti lemezt le lehet csak úgy másolni? Nincs rajta semmi védelem?
2012. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyrészt, le lehetett simán, nem volt védelem (bár lehet volt rajta valami, ami miatt nem működött a másolat..:D)


egyébként csináltam úgy is, hogy csak áthúztam a fájlokat, és csináltam lemezmásolással. most legutóbb virtuális lemezről másoltam lemezre, úgy sem működött, de amíg 2 meghajtóm volt, az eredetiről, lemezmásolással, úgy sem volt jó

2012. okt. 8. 21:50
 4/4 algopirin ***** válasza:

Eredeti gyári windows cd-t simán lehet másolni nincs rajta védelem.

Ha mint iso imagefile-t leszeded a cd-röl és visszaírod működnie kell, az még megesik ha túl gyorsan írod nem fog bootolni, ha csak lehet minél lassabban írd ki.

Esetleg hibás az íród ?!

2012. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!