Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen megoldást tudtok a...

Kirsa kérdése:

Milyen megoldást tudtok a Company of heroes directX-es problémákra?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a company of heroes-t és felpecseltem 1.7.1-ig. Elindítottam és ezt írja ki: "Failed to set a working mode for the rendering device. This could be due to haveng an old version of directX installed" DirectX 11 van a gépemen és win7. Minimum követelményeknek bőven megfelel. Próbálkoztam minden féle kompatibilitási beállításokkal is. Mit lehetne tenni? Előre is köszi!

2012. okt. 9. 00:27
 1/5 algopirin ***** válasza:
Integrált vga-d van vagy "rendes" videokártya, s kérdés annak fent van-e a drivere ?!
2012. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nvidia Geforce gt520Mx

Integrated RAMDAC

hirtelen ezt találtam nemtudom elég e:S

2012. okt. 9. 00:43
 3/5 algopirin ***** válasza:

Ha minden igaz az egy notebook-nak az integrált vga chipje ?!

Azon nem igen fogsz játszani, elképzelhető talán esetleg de kétlem, azt nem ilyesmire találták ki és a játékok se igazán támogatják, de sok szerencsét hozzá.

2012. okt. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valóban egy netbook, viszont rengetek játék fut rajta ami akkor érdekes. Pl: Darsiders2, PES 13 és sorolhatnám...biztos nincs erre valami egyszerű megoldás?:S
2012. okt. 9. 00:50
 5/5 algopirin ***** válasza:

Ha rendesen feltelepítetted és nem megy akkor szerinted mi lehet a megoldás ?!

Integrált VGA chipeknél gyakori hogy egyes játékok el se indulnak rajta vagy nem támogatják.

De elképzelhető van rá valami megoldás, de én nem nagyon hinném.

2012. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!