Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ogv videót avi-ra...

Hogy lehet ogv videót avi-ra vagy bármilyen más formátumra konvertálni Linux alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


.ogv formátumot szeretnék avi-ra vagy bármilyen más formátumra konvertálni Linux alatt,de nem akar tökéletesen sikerülni.Mindég vagy csúszik a hang a képhez képest vagy nagyon rossz minőségű lesz a hang vagy kép vagy nincs hang.

Most nem akarom részletesen felsorolni hogy mikkel hogy próbálkoztam eddig mert túl hosszú lee.Röviden VLC media playerrel,ffmpeg-el és mencoder-el játszaoztam eddig sikertelenül.Ha van bármi ötletetek azt szivesen hallanám.Mindenkit felpontozok aki tud bármi használható ötletet még ha nem is válik be.


Még annyi hogy az OPenShot és Kdenlive videó szerkesztő programokat ne írjátok mert pont azért akarom átkonvertálni avi-ra vagy bármilyen más formátumra az ogv videót,mert az ogv-t nem tudják a videó szerkesztő programok rendesen importálni valamiért.Videó lejátszók lejátszák rendesen,de a videó szerkesztők bele gabajodnak,elcsúszik a hang a képhez képest meg igazán azt se tudják melyik blokk-ban milyen videó van,mert ha kivágok valamit nem biztos hogy az tünik el amit ki akartam vágni,hanem valami más....Nagyon bugosan kezelik az ogv-t.


Minden segítséget,tanácsot szivesen fogadok.

Előre is köszönöm.



2012. okt. 9. 21:33
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:

Így: [link]

Közelebbről pedig így: [link]

2012. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezeken már mind végig mentem,de egyik sem vált be.

Vagy torz a hang/videó vagy nincs hang vagy nincs szinkronban a hang és videó konvertálás után.


Azért kösz,de ha lehet több keresést,keresőt ne linkeljetek mert már mindent átbújtam amit a google kidobott ogv avi convert linux ffmpeg mencoder video audio out of sync videó konvertálás szavakra.

Ha valakinek van tapasztalata a témában,csinálta már Linux alatt és tud bármi tanácsot adni hogy próbáljam,milyen codec-ekkel,paraméterekkel például az írjon.


Köszönöm.

2012. okt. 10. 13:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom,felraktam egy codec pack-ot ami jobb codec-eket tartalmaz,ezekkel már nincs gond a konvertálás során.De az ogv gondot is sikerült megoldanom.

A felvételnél be volt állítva hogy tömörítse a videót,ez zavarta meg a videó szerkesztőket.Tömörítés nélkül ezzel sincs gond :)

2012. okt. 11. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Transmageddon.
2012. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!