Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Wav hangfájlt hogyan tudnék...

. Wav hangfájlt hogyan tudnék . Mp3-ba konvertálni?

Figyelt kérdés

Reason 5-ben létrehoztam egy számot, de az csak wavban tudta elmenteni, úgy meg 40mb-ot foglal az az egy szám. Leszedtem a Free WAV to MP3 Converter programot, viszont mikor átkonvertáltattam vele, nagyon dúrván leromlott a minősége. Olyan volt, mintha telefonról hallgatnám füles nélkül. Mp3-ban lévő zenék nem szoktak ennyire gázak lenni.


Mit rontottam el? Hogy lehetne viszonylag kevés minőségromlással átkonvertálni?


2012. okt. 9. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
192kBit/s bitrátával vagy efelett dolgozz!
2012. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
FormatFactory én viszont 320-ba konvertálnám...
2012. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komcsin, frankón reasonben melózol, és nem megy a zemp3?!


Különben, vmi jobb progit is használhatnál konvertálásra pl. easy cd-da extractor, és igen, a bitrate legyen kellően nagy (a 320kbps sem harap!), a mintavételezés meg min. 44,1kHz.

2012. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha számít a minőség, akár FLAC-ba is konvertálhatnád. Viszont ha mp3, akkor állítsd 320-ra.
2012. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott a problémám!
2012. okt. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!