Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SSD frimware frissítés....

SSD frimware frissítés. Segítsen valaki, mert kezdő vagyok! (? ).

Figyelt kérdés

Van egy OCZ agility 3-am és most jelent meg a 2.25-ös firmware (most 2.22 van rajta).

Nos, Van az ssd-n a windows 7, mellette a notiban egy hdd adattár.A hhd-ről kéne bebootolnom/oda telepíteni egy windowst, hogy azon keresztül frissíthessem az így már nem aktív ssd-t (mivel most aktív, ezért nem engedi frissíteni a firmware-t).

De nem enged egy másik windows-t oda telepíteni pen drive-ról, mert hogy dinamikus a kötet.

Az ilyen firmware frissítést hogy lehet akkor megoldani?

Köszi előre is a segítséget.



2012. okt. 10. 12:38
 1/6 Golan Trevize ***** válasza:
67%
ha rendesen működik, nem kell firmware-t frissíteni.
2012. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyébként hogy kell ilyenkor? Létezik valami előre cd-re v iso-ba telepített linux, vagy windows, ami csak a memóriában fut?
2012. okt. 10. 12:47
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
ha elolvasnád a firmware flashing guide-ot ( [link] akkor az utolsó oldal legalján megtalálnád a linket ahhoz, amire neked szükséged van.
2012. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:

bocs, rossz a link, helyesen:

[link]

2012. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt pedig olvastam, de még nyáron és nem tudtam, hogy van ilyen pen drive-os megoldás.
2012. okt. 10. 13:43
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
de tényleg ne cserélj firmware-t, ha nem kifejezetten szükséges...
2012. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!