Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnám frissíteni a Windows...

Tudnám frissíteni a Windows XP-met úgy hogy a fájlok ne vesszenek el? Nincs semmi féle külső vincseszterem vagy akkora pendrive-om amire el tudnám menteni a szükséges fájlokat.

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd frissíteni?
2012. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából van valami baja : videókártyája jó és igazából nem tudom mi lehet a baja ezért szeretnék kipróbálni valamilyen frissítést :)
2012. okt. 10. 15:25
 3/7 kiiper válasza:

Ha van esetleg másik számítógép/laptop a családbad,ban akkor a 2-t össze lehet kötni UTP kábelen (vagy router/wifi stb módon) keresztül,madj megosztani a menteni kívánt dolgok mappáját,majd átvinni a másik gépre.. újratelepítés után pedig ugyanígy vissza!


Jó tanács: Legközelebb,ha újrateszed/teszitek a gépet,akkor 2 partíciót minimum hozzatok létre a merevlemezen,mert akkor az egyikre (kisebbre) meg a Windows, a máikra meg a cuccok és ha rossz a gép,akkor csak a rednszer partíciót kell újratenni!


Remélem segítettem!

2012. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!:)
2012. okt. 10. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
"EASEUS Partition Master" nevű programmal azt a partíciót is lehet méretezni, belőle két partíciót csinálni, amelyiken az operációs rendszer is van. Az így elkészített partícióra told át a fájlokat és az eredetin pedig rakd újra a gépet.
2012. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hazardteam ***** válasza:

"Hát igazából van valami baja". Ez komoly.. a többit meg találjuk ki mi? Ez emlékeztet az egyik sci-fi paródiára.


Kormányos a hídon felvisít: "KAPITÁÁNY! VALAMI VILLOOOG!"

2012. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szakértő szóval fingom nincs hozzá mi lehet a baja....A gyakorikerdesek részben ezekre az esetekre is lett kitalálva...Én nem mondtam hogy találjátok ki hanem hogy segítsetek!
2012. okt. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!