Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Baj van a Windows-al?

Baj van a Windows-al?

Figyelt kérdés
Windows párnapja le fagyott sikerült valamelyest helyre állitsni.De nem mindig indul el rendesen. miota lefagyott azota netet nem lehet használni.
2012. okt. 10. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

hu több oka isl enne,de elöször menten kéne az adatokata gépn,ami van ne,hogy elvezem pl usb-re.Meg ham egkérdezhetem milyen tisztitó használsz,márt általába azok amik több dolgot tisztitanak azok kitörölnek egy fontos adatot a gépből,vírus is okozhatja,nem ártana vírusirtást csinálnod ajánlok egy kémprogrma eltávlítót:

[link] tud magyarul.

És le irnád,hogy állitotad vissza?az érdekelne.

de szerintem ahogy leirtad megsérült a géped,(majd az ok kiderül.

sztem az ujrat elepités segit,de ha akkors se jó prbáld ki ak apskeprky tds killert talán rotkit okozja a hibát.Meg ha következör felmerül a hiba próbáld elinditani,azt úgy tudod mikor bekapcsolod agéped és ki irja a géped márkáját,meg egyéébet akkor nyomogasd folyton az f8at és ha felugrik egy ablak ott válaszad ki a csökkentet modot,de a csökkentet mód hálaozatot is ki választhatod hátha feltdusz csatlakozni az intenrnettől fugg nálam nem müködik mert egy külön programmal kell nekem rá csatlakozni.de nem lehet za az oka,hogy sok program egyszere indul el bekapcsoláskor és lefagy a gép ajánlom a start up daylert azzal e tudod halasztani egyes programok indidtás igy külön indulnak(de tudnod kell ,hoy mit csinálsz)

remélem tudtam segiteni

2012. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
avas virusirtot használok
2012. okt. 10. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
ugy sikerült meg oldanom prblémát hogy valami oknál fogva windows fájlok össze lettek tömöritve...és ki tömöritettem öket...
2012. okt. 10. 21:46
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm választ sokat segitettél
2012. okt. 10. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:

avast:nálam nem vált be,mikor fentt volt a gépemen nem tudod rendesen elindulni az operácios rendszert egy hibárt irt,ki és arra rá kellet mennem,hogy windows normál módu inditása.

meg szerintem tölsdle a malware bitest,nem árt az avats mellé.


bár én nem értem,hogy letttek össze tömöritve a windows fájlok,tánvírusokozta lehet 1000más ok is.

2012. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok köszön szépen..de nem tudom letölteni programot amit írtál mivel nem enged belépni netbe...nekem is mindig normál modu inditásra kell kattintanom hogy el tudjam inditani a gépet...lINUX-OT HASZNÁLOM AZOTA
2012. okt. 12. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!