Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Úgy látom, hogy elég sokan...

Úgy látom, hogy elég sokan (főleg azok, akik az átlagnál jobban értenek a Windowshoz) ódzkodnak az olyan alkalmazásoktól, amelyek futtatásához a . NET Framework szükséges. Mi ennek az oka? A . NET Framework gubancokat szokott okozni a Windowsban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, de nem okoz gondot.
2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott,csak sok program igenyli.

Nezz be ide: [link]

2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Komplikato ***** válasza:

Egy időben még némelyik driver is igényelte. Amivel néha gond van az a frissítése.

Viszont rengeteg programhoz alap, mást ne mondjak a beépített paint helyett használható Paint.net-hez.

2012. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

> A . NET Framework gubancokat szokott okozni a Windowsban?

Nálam okozott.

Azt hiszem az egyik .NET keretrendszerrel tettem tönkre az első XP-met. Valamelyik szoftverem szólt telepítéskor, hogy szüksége van az egyik .NET verzióra, anélkül nem is hajlandó feltelepülni. Letöltöttem, feltelepítettem, és újraindítottam a gépet. Azzal az XP-vel soha többé nem tudtam PPPoE kapcsolatot létesíteni! Elakadt a "WAN miniport..." résznél. A szoftver, aminek a keretrendszer kellett biztosan nem okozhatta, el sem indult a telepítője (a keretrendszer nélkül nem akart). Arra emlékszem még, hogy az egyik svchost.exe 100%-os processzorterhelést csinált, még a vezérlőpultot sem tudtam megnyitni. A végén inkább újratelepítettem az egész rendszert.

Na azóta valahogy nem szívesen látok a gépemen .NET keretrendszereket.

2012. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsomkovacs ***** válasza:
XP-n .NET 2.0-ig nekem semmi gondom nem volt, 3.0-tól fölfelé (3.5-ig próbáltam) viszont érezhetően lelassult. Windows 7-en nem volt ilyen gondom, az már a .NET 4.5 beta-val (vagy minek hívják, amit a Visual Studio 2012 Beta-hoz adtak...) is stabilan, gond nélkül futott.
2012. okt. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pj0tr ***** válasza:
Lol. Akik valamilyen mondvacsinált ok miatt ódzkodnak a . Net frameworktől, semmiképpen nem nevezhetőek minimális szinten sem hozzáértőnek. 2012 ben az xp nem kifogás. Régi rendszerektől nem lehet csodát várni ha modern technológiákkal akarod használni. Ha pedig akarod a szép, új és kényelmes dolgokat arra áldoznod kell. Ha nem hiszed akkor próbálj lejátszani egy CDt a bakelit lejátszón, de ne rohanj a gyártójoz, hogy szar a lejátszója...
2012. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ódzkodnak az emberek, mert macera. Leszeded az 5 megás kis programot és mikor telepítenéd nyígni kezd hogy nincs fent a .net 4.5 és akkor még azt is le kell szedni, telepíteni. Ugye milyen macerás? És amikor már megnyugodnál hogy minden .net fent van, kiadnak egy újat egy másik szoftver meg azt igényli, rakhatod fel azt is.


Nekem még annó a .net 1.1 csinálta meg azt XP alatt, hogy miután felraktam lett login képernyőm, ami addig nem volt és nem is akartam, hogy legyen. De adtak ki rá fixet idővel.

2012. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!