Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon laikus vagyok a számítá...

Nagyon laikus vagyok a számítástechnikában. A gépemen win 7 van (ami nem saját és ráadásul angol), milyen (lehetőleg magyar és ingyen) office kell hozzá, hogy legyen word, excel, stb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Word, Excel a Microsoft Office programcsomagban van, az nem ingyenes.


A LibreOffice ingyenes, és ugyanolyan alternatívák vannak benne, mint a fizetősben, magyarul is.


A Win7 pedig magyarítható, ha az automatikus frissítésben letöltöd a magyar nyelvi csomagot (hacsak nem starter vagy korlátozott kiadás, azoknál nem biztos hogy elérhető).

2012. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
biztosan van benne wordstarter, de csak alapdolgokkal, és angolul. én az OpenOffice-ot használom, ingyenes és az is nagyon jó :) csak nem excel a táblázatkezelő neve pl hanem asszem Calc, de ugyanaz
2012. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. okt. 15. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!