Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Induláskor hogyan állítsam be...

Induláskor hogyan állítsam be a programok automatikus indítását?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy pl. a spkype, bittorrent, Deamon Tools és hasonló programok a számítógép indulásakor be illetve ki legyenek kapcsolva? Mert mikor telepítem őket akkor kérdezik, hogy a gép indulásakor be/ki kapcsolódott állapotban legyenek. Ezt újratelepítés nélkül meg lehet oldani? Ha igen hol?
2012. okt. 13. 01:32
 1/4 Komplikato ***** válasza:
100%

Start menüben a kereső sávban beírod, hogy: msconfig

Vagy leszedsz bármilyen programot amivel ugyan ez kényelmesebben végezgető, mondjuk CCleanert.

2012. okt. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egerecske ***** válasza:
100%
start menü ,futtatás, beírod : MSCONFIG ,,, majd kiválasztod az automatikus indítást, és ami nem kell a kis pipát kiveszed
2012. okt. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első kettő válasza jó, de szerintem sokkal elegánsabb megoldás, ha a programokon belül kapcsolod ki az automatikus Windows-zal indulást. Mindhárom említett programnál megteheted ezt.

G.

2012. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen a válaszokat!
2012. okt. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!