Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy az Androidos...

Miért van az hogy az Androidos böngészők majdnem mindegyike nem annyi pixelben jeleníti meg a képet, mint amennyi meg van adva?

Figyelt kérdés

Direkt írtam egy html oldlat, amit Android alá szántam, és egy kép van rajta, ami simán kifér.

De minden böngésző szarik bele, hogy mennyi pixelt adtam meg, kisebbebn jelenítik meg, de teljesen véletlenszerű, hogy mekkorában.



2012. okt. 16. 16:20
 1/2 Komplikato ***** válasza:
Opera pl. a saját szerverén újraméretezi az oldalt, vagy ha Google-n keresztül nyitsz meg egy nem mobilos oldalt, az is megteszi. A többi böngészőt nem tudom. De operánál ez kikapcsolható ha nem mobil böngészés van bekapcsolva.
2012. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyrészt elég szar akkor ezek szerint az újraértelmezés, másrészt nem igazán tudom minek kellene egy tableten újraértelmezni, mert a 480x800-as felbontás az kb olyan mint a régebbi monitorok felbontása egy desktop gépen,és azon nem volt szokás felülértelmezni a megadott adatokat. Akkor egyáltalán mire való a html nyelv, ha szabadon értelmezi a program???
2012. okt. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!