Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP újratelepítésénél...

Windows XP újratelepítésénél miért nem írja felül az előzőt és miért tesz föl új windowst a régi mellé?

Figyelt kérdés

Próbáltam csak simán javítani a régit, de úgy lefagy mielőtt végezne...


Hogyan érhetem el, hogy csak 1 windows legyen a gépen? Légyszi linket ne küldjetek, hanem írjátok le lépésenként egy hozzá nem értő hülyének)))


2012. okt. 16. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor megkérdezi hogy hova települjön töröld a merevlemezt és kész
2012. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor meg elkezd parázni, hogy rendszerfájlok vannak rajta és csak akkor töröljen a merevlemezt, ha biztos vagyok abban, hogy minden ilyen fájl megvan a lemezen. Ezt nyugodtan be lehet vállalni?
2012. okt. 16. 17:42
 3/7 A kérdező kommentje:
nem lenne jó így szétcs.szni a gépet
2012. okt. 16. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy figyelmeztet, mert fontos fájlok vannak a gépen. Ha te pont ezeket szeretnéd eltüntetni, akkor egyértelmű, hogy le kell törölni...


[link]

2012. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

FONTOS!

Új telepítés: (és NE a Frissítés-t választani!)

A teljes vagy tiszta telepítésként is ismert módszer a frissítésnél némileg több munkával jár. Ha a Windows XP rendszert e módszerrel másik meghajtóra vagy partícióra telepíti, megkímélheti a meglévő operációs rendszert, de dönthet úgy is, hogy a merevlemezről mindent töröl, és a telepítést nulláról indítja. Új telepítés esetén feltétlenül készítsen biztonsági másolatot a fájlokról! Az új telepítés részeként a merevlemez particionálására és formázására is lehetőség van. Ezt a műveletet célszerű a telepítés részeként elvégezni, nem pedig előre (miként azt a Windows korábbi verziói esetében esetleg tette). Ezt az eljárást a jelen dokumentum egy későbbi része tárgyalja.


[link]


érdeme az egészet kinyomtatni, és telepítés közben nézegetni....

2012. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Uhh, nagyon szépen köszönöm!!! Közben megcsináltam magamtól és 2db dolog van, ami nem klappol:

1. nincs hang, a hangkártyadriver nem kellene, hogy benne legyen az op-rendszerben vagy a service pack-ben? (sajnos nincs meg a cd és nem is tudom, milyen hangkártya van benne, hp 6710 notebook)

2. nem foglalja el a teljes képernyőt, hanem a két szélén van 2-2 cm-nyi fekete csík és a képernyőbeállításokat 5x átnézve ezt nem tudtam megjavítani - mit tudok tenni?

2012. okt. 18. 16:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem (magamtól :-)) ) mindenre: feltettem a hang- és a képdrájvert és láss csodát, működik)))))))))))))))))


Köszi mindenkinek

2012. okt. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!