Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 52 éves vagyok- önkormányzati...

52 éves vagyok- önkormányzati dolgozó. Fideszes vezetés lett a választás után, a régi irodavezetőm mindent megtesz hogy maradhasson. Erőmön felül hajszol, hogy bizonyítson. Bele pusztulok, fizikailag nem bírom, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem sokat. Megmondhatod neki, hogy te ennyit bírsz dolgozni, kész. De ennek az alternatívája nyilván az, hogy kirúg. Vagy próbálhatod csinálni tovább.

Ha nem bírod, és nem hajlandó megérteni, akkor szerintem nézz szembe az elkerülhetetlennel, hogy hamarosan munkanélküli leszel. Dolgozz szép kényelmesen, szard le mit mond, közben pedig keressél másik munkát gőzerővel. Aztán vagy ő rúg ki előbb, vagy te találsz közben újat, és akkor te mondasz fel.

2010. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tökéletes a válaszod. Abban reménykedik mindenki, hogy Ő itt már nem rúg ki senkit, hanem Ő megy.
2010. okt. 28. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig vagy reménykedsz és megszakadsz, vagy pedig lépsz. Hiszen ha elmegy, valószínűleg "változik" majd a munkamorál-elvárás is.
2010. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen irányba?
2010. okt. 30. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem enyhülni fog :)
2010. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legyen igazad ! Együtt érző optimizmusodért ment a pont.
2010. okt. 31. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!