Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes váltani?

Érdemes váltani?

Figyelt kérdés

Nos a szituáció-> Egy 14 éves gyerek vagyok, webfejlesztésre adtam a fejem az utóbbi években, egész jól megy/ment, így most is ezeket csinálom.. (php, mysql, css, html, ajax->javascript). Eddig a jó öreg windows xp ment a gépen amin csináltam a weblapokat. Van egy asztali gép is, amit nem én használok, ezen szintén xp. + Egy otthoni kis NAS féle szerű gép-> ezen persze linux. Nos akkor a lényeg, windows 7-et használok a suliban, meg itthon is volt egy rövid idő, amikor az volt (talán 2 hét). De igazából nem láttam előnyét, mert csili vili, de igazából ez nem jön be nekem. aztán lassacskán ott tartunk, hogy jön a 8 (vagy már van????). És hát gondolkozok rajta, hogy windows 8-at rakok a gépekre. Igazából én nem amiatt akarok windows 8 ra váltani, mert az xp egyre inkább nem biztonságos, hanem azért mert lassan már nagyon-nagyon elavult lesz.. (ha biztoságos oprendszert akarok, akkor úgyis linux lenne a gépeken).

Tehát a kérdés:

Windows 8ra megéri e váltani (pénz nem érdekel-> nem indok) úgy hogy a laptop egy 2 magos intel 1.2GHz 2 G ram, vga anonym gyenge. asztali gép: 2,8 GHz egymagos pentium proci, 1.5 GB ram, vga elég jó, a 8 évéhez képest (jobb mint a 3 éves laptop).

Ti váltanátok, vagy megvárnátok még a maradék 2 évet, és új gépet vennétek?

bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült



2012. okt. 16. 18:06
 1/5 anonim válasza:
én nem váltanék win8-ra, nekem nem igazán tetszik, még nem annyira.. hogy is mondjam.. még új nekem, szóval várok még vele. nekem win7-em van.
2012. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megvárnám azt a 2 évet, fölösleges még most átváltanod..

Xp még teljesen jó.

2012. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tam623 ***** válasza:

Én váltanék a helyedben! Különösen amiatt, hogy webfejlesztéssel foglalkozol. Számodra óriási lehetőséget ad, hogy a Windows 8-ban már javasricpt, html5, css nyelveken is lehet alkalmazásokat fejleszteni és futtatni. Azaz írsz egy ilyen nyelvű appot, a Windows Áruházban ki tudod publikálni, és máris igazi appfejlesztő leszel Win8-ban.

Azaz, ha komolyan foglalkoztat a jövőd, irány a Windows 8!

Itt van a Windows 8 fejlesztői könyv (ingyenes és magyar), amiből meglátod, hogyan is kezdj neki!


[link]


Sok szerencsét!

2012. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is próbáld ki mindenképp! Én a héten telepítettem fel, kicsit szokatlan volt, de hamar ráéreztem. Nagyon gyors és gyorsan kézre áll benne minden! Nameg azért is jó mert baromi olcsó lesz! Tényleg, elvileg 20e Ft alatt lesz a dobozos Pro változat,a netről letöltve meg 10e alatt lesz, hihetetlen!
2012. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont ez 14 évesen szép pálya, és ezt folytasd ne a drogokat meg a cigit + pózolsz a tükör előtt.. Ha továbbra is így csinálod még lehet belőled valaki! ;)
2012. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!