Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Öreg gépem van, de használható...

Öreg gépem van, de használható volt. Frissítést kért nemrég, Adobe Flash Player 11 plugin-t. Azóta haldoklik. Ettől, vagy mástól? Segítsen valaki, nem értek hozzá, törölhetem azt a programot? (64/N)

Figyelt kérdés

Van rajta: Adobe Flash Player 11 Active X,

Adobe Flash Player 11 plugin

Adobe Reader X (10.1.4)


Na, meg egy csomó más...


2012. okt. 17. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezek nem szokták a gép összeomlását okozni

ne töröld kellenek a youtube-os videók lejátszásához és pár weboldal rendes működéséhez


ha mindig újra indul vagy kék hiba képernyőt ad be szerelőnek kellene megmutatni


mert ha rá is jönnénk mi a hiba leírás alapján nem tudnád megcsinálni

2012. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amióta én is letöltöttem a Flash-t azóta az enyém is rossz...
2012. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem ad hiba képernyőt.

Csak lassú, de annyira, hogy bekapcsoláskor 40 perc, míg elindul rajta valami. Mindegy, mi nem internettel van (csak) baj.

Ha a könyvet, táblázatot, képet, stb nyitok meg, 2-3 perc, míg betölt.

Ha internetet, (explorer) az is. Ha még egy oldalra rákattintok, lefagy.

2012. okt. 17. 09:41
 4/11 A kérdező kommentje:

És mi lehet az, amit magam is el tudok végezni rajta, hogy ezt kiküszöböljem, gyorsítsam?

Most végigmegyek a gép összes programján, és ahol van módosítás, javítás opció, azt egymás után mind elindítom. Rosszabb már nem lesz.

2012. okt. 17. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a telepített frissítés után lesz gond a géppel, a frissítést vissza lehet vonni a vezérlőpult/programok eltávolításánál. Ha jól emlékszem telepített frissítések megjelenítése menüpont alatt.


ha amúgy is lassú már, akkor szokott segíteni a jó öreg újratelepítés.


Amennyiben nem szeretnéd újratelepíteni, futtass le egy rendszertisztítást pl a CCleaner programmal.

[link]


Utána start menü futtatásba írd be hogy msconfig, majd a megjelenő ablakban az eszközök fülön kapcsold ki a feleslegesen futó programokat.


Ugyanitt a szolgáltatások fülön, illetve a start menü/futtatás/services.msc parancs kiadásával kikapcsolhatod a feleslegesen futó szolgáltatásokat. Persze ezen beállítások babrálása minimális szakértelmet igényel.

Legvégül futtass egy töredezettség-mentesítést.

2012. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazából lehet, hogy semmi baja a gépednek. Hülyén hangzik de normális a lassulás ha 7-10 éves gépről beszélünk.

Sajnos a mostani Flash tartalmakkal az ennyire régi gépek már nem igazán tudnak mit kezdeni, mert gyenge a teljesítményük. Főleg akkor nem ha az egyébként is sokat szidott 11-es Flash Player van telepítve. Sok fórumon panaszkodnak rá, hogy hibát okoz, lefagy tőle a böngésző...stb.

Annyit érdemes kipróbálni, hogy távolítsd el a 11-es Flash Playert és próbálj meg letölteni egy régebbi 10-es verziójút. Valamint próbáld meg csak a böngészőt futtatni és minden más ablakot zárj be, hogy ne terheld a gépet. Esetleg kipróbálhatod a Chrome böngészőt. Nem ismerem, nem használom de sokak szerint kevésbé terheli a gépet és gyorsabb is.

2012. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos majdnem én is így jártam! (És ez a gép csak négy éves). Az Adobe Flash Player ActiveX letöltésekor a HIVATALOS magyar oldal (www.adobe.hu) ÁTIRÁNYITOTT az Updatestar oldalra. Ahonnan elkezdtem letölteni, de az ESET Smart Security5 azonnal letiltotta! Trójait talált benne! Hát akkor dühösen írtam ide is. Ilyet nem vesznek észre az Adobe informatikusai?

Futtass le virusirtót!

Töröld le a két Flash Playert és tölts le innen jót: www.adobe.com Download. Az Adobe Readert ne használd, töröld le végleg és használd a Foxit Readert. Sokkal jobb és biztonságosabb.

[link]

2012. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legújabb Flash Player: 11.4.402.287. És a Google Chrome saját Adobe Flash Playert használ, automatikusan frissiti is.
2012. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha a C-n csak a rendszer maradna, a saját dokumentumokat át kellene pakolni a D-re. Aztán csak a C-t újratelepíteni. Az én gépemmel júniusban ezt tettem, mert nagyon lelassult az XP, persze négy éves volt már. Én netre is a saját fiókból megyek fel, kivéve, ha valami frissités érkezett. Ez biztonságosabb. Mert nem sok a memória, rendszeresen kiírom a saját anyagaimat DVD-re, aztán a gépről törlöm. Nem lesz olyan a géped, mintha új lenne, egy magú processzorral nem is lehet, de gyorsabb lesz. (Az enyém már két magú procis).
2012. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!