Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet csinálni, vagy...

Meg lehet csinálni, vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség, de ebben nem vagyok otthon :D


Szóval: néha agyf*szt kapok a windows hülyeségeitől, agyaltam már egy ideje rajta, hogy lehetséges e nem apple gépre mac-et tenni? Megoldható, ha igen mennyire komplikált? Vagy nem éri meg?


konfig: i5 2500k, asrock p67 extreme 4, kingston hyperx blu 8gb 1600, asus hd7850 2gb, Samsung SpinPoint F1HD502IJ 500gb, corsair vx450 psu


Danke



2012. okt. 18. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Mac semmivel sem jobb, mint a Windows, ráadásul nem is megy (olyan könnyen) nem Apple gépen. Azt javaslom, hogy tegyél fel Linuxot. Mondjuk Kubuntut, vagy Ubuntut. Nem akarom szidni a Mac-et, mert nem az én stílusom, de egy SZ*R. Ezt Kaspersky is megmondta, aki szerint nagy hibákkal rendelkezik. Vagy tedd fel a Windows 8-at, ami azért talán egy fokkal jobb.
2012. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értelmes választ ha lehet köszönöm!


csak tájékoztatlak: rühellem az apple-t de speciel az operációs rendszerük nekem ezerszer jobban tetszik, és stabilabb is.

2012. okt. 18. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Há milyen windowsod van neked? Mikor volt az telepítve? Telepítsd újra, és ha windows xp-d van tegyük fel, ne csodálkozz ha sz.r :D
2012. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem stabilabb olyan hardveren, ami nem Apple. Sok előnyét nem tudnád használni. Szemben egy Ubuntuval, ami elég dizájnos, stabil, gyors, és a régi Gnome-mal jobb is.
2012. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ilyen választ vártam. Linuxnak akkor jobban utánaolvasok


Mac azért ugrott be, mert bátyám most kapott egy macbookot és úgy első ránézésre nekem ezerszer jobban bejött mint a win7. Win 8-nál meg a csempézéstől tudok falra mászni, végleges verzióban lehet majd klasszikus asztali nézetre váltani? mert akkor az is megér egy misét.

2012. okt. 18. 18:43
 6/11 A kérdező kommentje:
64 bites win7 ultimate van 1 hónapja raktam fel de már lassul befelé, és tuti nem vírusos, mert naponta lefut egy kaspersky.
2012. okt. 18. 18:44
 7/11 A kérdező kommentje:

linux verziókról meg telepítéséről tudtok egy részletes leírást linkelni?


valamint, hogy ezt meg lehet csinálni dual bootba? mármint windows mellé, a rendszermeghajtón még van 13 giga szabad hely.

2012. okt. 18. 18:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Klasszikus asztal van a Win 8-ban, csak a Start lett ilyen. Azt nem lehet majd visszaállítani, de külső programok majd lesznek rá. Olcsó, jelenleg a leggyorsabb, és elég stabilnak is tűnik. Ahol a Vista egy 2 perces bootot nyomat, ott a 8 10 másodperceset. Nem semmi különbség.
2012. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen a metro UI-tól eltekintve nagyon szimpi a 8
2012. okt. 18. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Megszoksz, vagy megszöksz. Ez van sajnos. Uninstall nincs, ezt kell szeretni. Én mondjuk bírom.
2012. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!