Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra telepítettem a win 7 et...

Újra telepítettem a win 7 et a laptopomon (most csináltam először) ) nagyon lassú volt már. De még mindig akadozik bár pár fokkal jobb mint amilyen volt telepítés előtt. Van ötletetek? Lejjebb leírtam a saját diagnózisom

Figyelt kérdés
2 dologra gondolok hogy valami gáz van a driverrekkel (eszközöknél megnéztem ott az ethernet nél azt írta hogy nincs driver telepítve erre is kéne valami megoldást). A másik amit nagyon furcsálok hogy a gépbe alapból 3 gb ram van de a rednszernél most azt írja hogy 1 gb van telepítve! No ilyet aztán tényleg nem is hallottam és ebből is csak 700 MB használható. Na ez lenne az én kis problémám. Van valami ötletetek? :D

2012. okt. 18. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Laptopod pontos típusa?
2012. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:

"A másik amit nagyon furcsálok hogy a gépbe alapból 3 gb ram van de a rednszernél most azt írja hogy 1 gb van telepítve!"


Már is meg van a lassúlás oka:

1. megdöglött egy 2GB-os ram a gépben.

2. Nem döglött, csak kicsúszott.

3. valaki kilopta.


"No ilyet aztán tényleg nem is hallottam és ebből is csak 700 MB használható."

Hááát, az integrált videokártya már csak ilyen, lecsíp a ramodból.

2012. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 GB RAM Win 7-hez nagyon necces,én 2-őt ajánlanék mert nagyon tudja zabálni a RAM-ot


De lehet nem is ez a probléma,hány éves a laptopod?

2012. okt. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Acer Aspire 5733, 1 éve vettem. Az nem lehet hogy én 64 bites win 7 et tettem a gépemre és 32 kéne? Laptophoz senki nem nyúlt, kilopni biztos hogy nem :)
2012. okt. 20. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Innen letöltheted a szükséges drivert: [link]

ha minden igaz, akkor ezt a gépet minimum 4GB rammal árulták, de szerintem te félreértetted amit olvastál, a 3GB az rendben lehet, mert a videóvezérlő is a rendszermemóriát használja, illetve a rendelkezésre álló 700MB az éppen nem használt vagy a rendszer által le nem foglalt(használt) ram mérete lehet és az úgy ok.

2012. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig ez 3gb-val van. Rá is van írva a cetlire is. De amúgy annak nincs köze hozzá hogy 32- vagy 64 bites oprendeszer van e a gépen?
2012. okt. 20. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelen esetben nincs hozzá köze, hogy 32 vagy 64 bit, driver jó lett?
2012. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm!
2012. okt. 21. 19:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Csak ki volt csúszva a RAM. Köszi a segítséget azért.
2012. okt. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!