Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-re feltelepítek egy...

Windows 7-re feltelepítek egy játékot és kéri az újraindítást. De nem indul újra. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Vannak régebbi játékaim, aminél kérni szokta, hogy a számítógépet indítsam újra. De amikor ezt megteszem Windows 7 alatt, akkor nem indul el rendesen a gép. A Windows logót már nem tölti be és alapból az indítás javító jön elő.

Ez ellen tudnék valamit tenni vagy mi lehet a probléma?

Windows 7 Home Premium 64 bit-et használok.



2012. okt. 20. 11:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Én is jártam így, nem is egyszer. Nekem még az is sikerült, hogy a Windows-t is újra kellett tennem. Ezt sajnos én sem tudom, hogy miért lehet, de gondolom nem kompatibilis az új Windowsal, vagy valami blokkolja.
2012. dec. 22. 21:53
 2/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy a saját kérdésemre válaszoltam, ha valaki még is tudná kérem szóljon!
2012. dec. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!