Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondjatok olyan játékokat...

Kiss Norbert-Lajos kérdése:

Mondjatok olyan játékokat amig akadás nélkül mennek ezen a gépen bolondok kiméljnek ha lehetséges? Adatok:Intel Celeron D 3.3Ghz 1mag Nvidia GeForce N210 1gb 4.1Shader model DX 10.1 3Gb ram 40gb HDD+ 80GB SSD

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hát,nem a leggyorsabb gép...cs1.6/half-life1,Halo1-2,Assault cube,Sauerbraten.hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo a gepem.Sok jatek elfut a tieden is.

Prince of persia-Warrior within

-The two thrones

Fear 1

Crysis,nem maxon,de elviszi nalam akadas mentesen.Nekem csak 2 gb ramom van,es a proci 3.4 ghz,tehat olyan a konfigom mint a tied,nagyjabol.

Clive Barker's Jericho

Sniper Elite

Sniper Art of Victory

Gta SanAndreas

Battlefield Bad Company 2,ezt is szerencsesen befejeztem,akadas nelkul,nalad is kell menjen.

Call of Duty 1,2.

Es meg sok mas.

2012. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ha még tudtok irjatok pls am a gta 4 elfutott ezen a gépen FULL LOWON 800x600 ba 21 FPS el akadás mentesen.....
2012. okt. 21. 14:32
 4/4 anonim válasza:
21 fps nálam már akad :) 30-35-től folyamatos szaggatás mentes.
2012. dec. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!