Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Comodo tűzfal mellé milyen...

Comodo tűzfal mellé milyen vírus irtót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most avastom van de nagyon furcsán viselkedik és lelassult a gép tőle meg van amikor nem indul el(az avast).

amd athlon 64x2 6000+ 6gb ram és w7 64 bit mellett ez egy kicsit furcsa nem?


2012. okt. 21. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben a Comodotól válnék meg, mert jó eséllyel (legalábbis nálam szinte mindig az volt, pedig nem egy esélyt adtam neki) az lesz a lassulás oka.
2012. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A comodoval szerintem nincs baj mivel az rendesen működik de az avast nem.De majd ha az avastot leváltottam és ugyanúgy lassú megnézem hogy a comodo nélkül mit csinál.
2012. okt. 21. 14:04
 3/8 A kérdező kommentje:
és mindig az avastra kellett várni hogy frissüljön
2012. okt. 21. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Az avast egy egészen más tészta, ha eredeti a windowsod, akkor MSE a legjobb helyette, ha nem, akkor próbálkozz Avirával/AVg-vel...
2012. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eredeti!

Az MSE annyira jó?

2012. okt. 22. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt vele gondom: csendben van, nem zavar sok vizet, észre se veszed, hogy egyáltalán létezik, ha nem mászkálsz olyan helyekre, ahova nem kéne. Néha panaszkodik, hogy rég foglalkoztál vele, és futtasd le :P De, ha win 7-ed van, felesleges még egy külső tűzfalat felhúznod, a 7-ét már elég jól összerakták, az MSE-vel ráadásul, ha bekapcsolod a tűzfal integrációt (értelemszerűen csak winfoséval kooperál), komplett IS szintű védelmet kaphatsz.
2012. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na ennek örülök jó tudni! :D

Akkor arra váltok!

2012. okt. 22. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!