Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-en való játék vásárlás?...

Steam-en való játék vásárlás? (többi lent)!

Figyelt kérdés
Szóval..Vennék egy játékot steam-en és ugye meg kell adni a bankkártyaszámla számot és ugye ebbe szüleim nem mennek bele mert azt mondják mivan ha több pénzt vesznek le akkor mit csinálok...Most ak mit tegyek?! Létezik egyáltalán ilyen hogy ezt a steam vagy vki más megtenné?? esetleg feltörnék?? Hogy győzzem meg szüleimet? ....

2012. okt. 21. 18:59
 1/8 The Nuke ***** válasza:

Hát Te tudod hogy győzd meg őket! :)

De nem tudnak több pénzt levenni.

Nehéz elmagyarázni, a lényeg, hogy annyit vesznek le amennyi odavan írva, és azt is csak akkor, ha a 4 jegyű kóddal engedélyezed a végén. :)

2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A steam megbízható, vásároltam többször is onnan, soha egy fillérrel nem vettek le többet.

A HTTPS kapcsolat miatt lehallgatni nem lehet az adatokat és ha nem jegyezteted meg a kártya adatokat, akkor ha feltörik sem tudnak vásárolni róla.

2012. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt hogy nem tudnak többet levenni? Ha megadom a számlaszámot akkor elméletileg akármennyit letudnak venni nem? illetve megadok mindent amit kér..akkor teljesen hozzáfér nem?
2012. okt. 21. 19:03
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2.mondatot bővebben kifejtenéd?
2012. okt. 21. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudnak többet levenni.
2012. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha ilyeneket csinálnának már nem lenne Steam. Ilyeneken ne aggódj, próbáld meggyőzni a szüleidet.
2012. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"illetve megadok mindent amit kér..akkor teljesen hozzáfér nem?"


Igen, pontosan.

De mondjuk egy megbízható cég ezzel nem él vissza.

(Első nem tudom én sem, hogy miről beszél.)

2012. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát mindenesetre köszönöm a válaszokat...

De nem tudom hogy hogy győzzem meg őket..:SSS

2012. okt. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!