Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android file manager pc-re?

Android file manager pc-re?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mondani olyan programot androidra, amivel kábel nélkül, a gépemmel létrehozott wifi hálózattal (internetmegosztás nélkül) el tudom érni az SD kártyát és a rajta lévő mappákat?
2012. okt. 22. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
pc-hez* vagy pcre, tulajdonképpen mindegy, csak meg lehessen oldani a real time fájlkezelést
2012. okt. 22. 00:15
 2/6 Komplikato ***** válasza:

Wondershare MobileGo for Android.

Bár bevallom, hogy én csak kábelen és BlueToothon használtam még, de elvileg tudja a 2.x-től felfelé a cikkek szerint.

2012. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
Konkrétan a kép, videó, hang témában van alapból benne minden csere-bere, másolás, meg van alkalmazás feltelepítés és eltávolítás, le lehet menteni részlegesen vagy teljesen a telefon tartalmát, a rendszert, stb. Sima fájl-fájl* átvitelre én szégyen szemre vagy az intézőt vagy a Total Commander-t használtam. (*könyvek, doksik, bármi más)
2012. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kell egy program a telefonodra, mondjuk az FTPDroid. Ez ftp szervert csinál a telefonodból, ad neked egy helyi hálózati címet indítás után, beállítod a felhasználókat hogy kik csatlakozhatnak rá, és Total Commanderből vagy bármi más FTP fájlkezelőből tudsz rá másolni.
2012. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz mentek a zöldek kipróbálom mindkettőt bár eddig egyik webszerveres megoldás se jött be az ftp viszont jobban hangzik
2012. okt. 22. 13:59
 6/6 A kérdező kommentje:

The Olive Tree - FTP szerver

ez jött be, nagyon zsír

2012. nov. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!