Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell tört tekkit szervert...

Hogy kell tört tekkit szervert csinálni? (ami nem hamachis)

Figyelt kérdés
valaki el tudná magyarázni hogy kell tört tekkit szervert csinálni (ami nem hamachis) esetleg ha valaki tud mondani egy hack slash mine szervert azt is megköszönném a youtubon nem találtam megfelelő segítséget mert nincs is fenn ( mármint segítség)

2012. okt. 24. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy mint egy síma minecraft szerver-t csak a server.properties-ban az online-mode-t át kell tenni false-ra.


Amugy [link] jobb oldalt van a szerver letöltés, letöltöd, kicsomagolod, a server.properties-ben kitöltöd amit kell és launch.bat

2012. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nekem diamikus ipm van és nem érzékeli az ip-t

amit beírok csak a hamachisat(am ugyanezeket én is megtettem)

2012. okt. 26. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Van routered? Mert ha van akkor Port Forwarding ra lesz szügséged..


server.properties fájl ban a server-ip (vagy vmi ilyesmi) csak símán írd be a LAN Ip-d, a szerver IP-jét a [link] oldalon tudod megnézni.

2012. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

el tudnád magyarázni ezt a port fowardingot?

igazából mindent megcsináltam amit mondtál de amikor beírom (a nem hamachis) ip-met errort mond

az gondolom nehezíti a dolgot hogy dinamikus ip-m van és hogy laptopról szeretném futtatni

(skype esetleg)

2012. okt. 30. 16:06
 5/6 A kérdező kommentje:
a harmadik sort véletlen írtam :)
2012. okt. 30. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Az h dinamikus az IP az nem baj, a port forwarding csak akkor működik ha van routhered, a routherben (azt hogy hogyan nem tudom sajnos, Google, Youtube) be kell állítanod hogy egy kívüröl jövő portot hova irányítson Pl: 25565 menjen a 192.168.0.8:26655-re


Fontos hogy a server.properties fájl ban az IP-hez ne azt az IP-t írd ami a külsö IP-d hanem a saját IP-d (nekem Pl: 192.168.0.8) és ezután ha a minecraftban a külső IP-re csatlakozol és arra a port-ra amit a routheredben átírányítasz akkor elméletileg mennie kéne. (Pl: 234.123.412.231:26655-re csatlakozol és akkor ezt a routher átviszi a 192.168.0.8:25565-re ami a szerver)

2012. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!