Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes feltenni a Windows 8 -at?

Érdemes feltenni a Windows 8 -at?

Figyelt kérdés

Nemsokára fogok kapni egy új gépet (November eleje felé, de még őszi szünetben ), a konfig 100% hogy jó :)

A kérdés csak az hogy érdemes-e felrakni ?

Minden cuccnak a drivere megfelelően megy?

Gyors a rendszer ?

Melyik verziót érdemesebb rárakni ?

Ugye, November elején már lesz Ultimate , abból is 64bites fogok rárakni .

Érdemes ?



2012. okt. 25. 14:45
 1/10 MasterZsolT2001 ***** válasza:

Ha játékra akarod használni,akkor nem érdemes...

...de ha valami másra akkor már igen. (Pl.: filmnézés)

2012. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért is ?
2012. okt. 25. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Most még nem. Jó a Windows 7 is. Majd egy fél év múlva amikor több programot írtak rá jobban megéri. Én felraknám a gépemre mert nagyon tetszik a Metro kinézet csak még alig van rá program.
2012. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
a win 8 egy nagy rakás szar mert táblagépekre tervezték és mert rengeteg nehézség van benne és rosszabb mint a vista nagyjából egy androidgrafikályu linuxra hasonlit
2012. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MasterZsolT2001 ***** válasza:
100%
A játékokat szaran fogja vinni...vagy akadozással (Hiába megvan a gépigényed)...vagy kilép gyakran a játékból...stb.
2012. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan az van mint amikor 2009-ben megjelent a Windows 7, szinte senki sem ajánlotta mert tele volt kompatibilitási hibával úgy mint ez a 8 is. Èn is felraktam rá az RTM verziót de legalább annyi "csalódás" ért mint öröm. Azért írom így mert biztos vagyok benne hogy csak be kell járatni és utána tökéletes windows lesz belole:) legnagyobb bajom a játékok futtatásával volt akkora volt az fps vesztes hogy rogton vissza raktam a 7 et szoval most meg 7 de hamarosan johet a 8 viszont az igaz hogy nagyon gyors a bootolasa.
2012. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem megéri felrakni. Persze játéknak nem a legjobb a legtöbb játék nem indul el rajta még. De ami nekem nagyon tetszik az a kinectes vezérlés hozzá kötöd a kinectet és nincs szükséged egérre. A legjobb a beépitett facebook, twitter meg sok más plusz hasonlit nagyon a Windows Phone és az Xbox menüjéhez. De ha játékra kell akkor még várj vele szerintem egy fél évet.
2012. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne rakd föl, maradjon a win7. A 8 egy szar, még a Vista is jobb nála.
2014. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egér problémákat akarsz látni nyugodtan rakd fel, én most cseréltem le másodszor a rendszert.

2szer is adtam neki esélyt, hátha javítottak rajta de inkább nem..

Maradok a win7nél aztán jöhet a Windows 10

2014. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!