Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom frissíteni a Bios-t!...

Nem tudom frissíteni a Bios-t! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Processzor csere miatt kell frissítenem a legutóbbi bios verzióra!

Alaplap típus: Asus P5LD2-VM

Már kipróbáltam az asus update-es verziót és az EZ flash-es verziót is, mégse engedi. Pedig az asus oldaláról töltöttem le a biosverziót.

Asus update-nél ezt a hibaüzit kapom:

The model of the Bios image doesn't match the bios rom currently present. Press EXIT button to exit.

A segítséget előre is köszönöm!



2012. okt. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek maguktól töltik le a frissítést? Próbáld meg te megkersni az oldalon, ami kell a gépedhez.
2012. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem! Én magam szedtem le az Asus oldaláról!
2012. okt. 26. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy nem a te lapodhoz tartozó volt a BIOS. Pontosan kell a lapod típusa, ha van mellette több kötőjeles betű akkor az is kell...
2012. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy minden módon megnéztem a lapom típusát(pl. everest, alaplapon az írás) és pontosan onnan szedtem ahonnan kell, úgyhogy mindennek stimmelnie kellene, mégis mindig ugyanezt az hibaüzenetet kapom!
2012. okt. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!