Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal készítsek...

Milyen programmal készítsek videót, ami fényképekből áll?

Figyelt kérdés
videot készítenék fényképekkel férjemnek halottak napjára az apjáról milyen programmal tudnám ezt megcsinálni zenével együtt?
2012. okt. 26. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jo otlet? Windows Movie Maker. Egyebkent a kategoria nagyon rossz valasztas....
2012. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Powerpoint
2012. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem jó ötlet? NEM SZABADNA? ?kérdem , kérlek válaszoljatok mert akkor be le se kezdek
2012. okt. 26. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem is kicsit bizarr, mintha halottak napjára egy szomorú ajándékot adnál neki...

De nem tudhatom, lehet, hogy belefér a kapcsolatotokba. Az én szüleim mindketten meghaltak, én pl. kiborulnék egy ilyen meglepitől, de mások vagyunk, különbözünk.

2012. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mar azt sem értem, hogy halottak napjára minek az ajándék. Azt meg végképp nem, hogy minek akar valaki egy halottról zenés videót készíteni. Valami hírműsorba ismert emberről oké, de a terjednek, az apjárol???
2012. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok akkor tárgytalan az ötlet. köszönöm
2012. okt. 26. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!