Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok le szedni fb...

Honnan tudok le szedni fb hack-et?

Figyelt kérdés

le lett takarítva a gépem és elvesszetek a dolgok a gépemről,vagy 3-4 fb hack progim volt a gépen.a kérdésem az h honnan lehet leszedni fb hack programokat de olyan ami működik is?(Ne írjatok olyat h nem lehet le szedni,DE lelehet szedni...)!!!ha tudtok segíteni a témába akkor írjatok!!!

ha linket adtok akkor privátba küldjétek,vagy ha van progi akkor írjatok pr. és meg oldjuk a többit.:D


2012. okt. 26. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehonnan, mivel nem létezik ilyen.


Amik voltak neked ilyen néven maximum vírusok voltak.

(De ha nem akarsz, nem kell nekem hinned, csak pár éve foglalkozom kifejezetten informatikai biztonsággal.)

2012. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem h csak vírusok voltak :D ami volt nekem progik azok működtek ahogy kell.És jók voltak!az már más kérdés h vírusos vagy nem de a hack az mindig vírusos állatába.
2012. okt. 26. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem az.

Ezek kamu programok, bármikor írok neked én is és csak (már bocs) a hülye felhasználókat lehet vele átverni, aki szépen leszedi, telepíti és így önként és dalolva adja oda a gépét és MINDEN adatát a szoftver készítőinek.

2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor légy szíves válaszolj erre h akkor h szerezte meg a jelszavakat?:S
2012. okt. 26. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok: sehogy. Mert ilyen program nem létezik. Ugyanis a te elmondásodban olyan program volt amit a saját gépedre raktál és a egy facebook szerver oldaláról szerezte meg a jelszavakat. Ilyen pedig nincs.

Olyant tudok elképzelni, hogy annak a gépére akinek meg akarod szerezni a jelszavát raksz egy key logger programot ( aminek semmi köze első körben a facebookhoz ).


Más program nem lehet. Miért nem lehet? Azért nem lehet, mert a facebook szerver - kliens kommunikáció htppsen megy és azt nem nagyon lehet egy távoli, kommunikációban nem résztvevő géppel "meghekkelni". Annyit lehet tenni, hogy az adatfolyamot átnyomod egy tükrös porton és megszerzed a sec. cookie-kat. Ezzel sem fogod tudni a felhasználó jelszavát megszerezni, viszont látni fogod a session alatt a célszemély facebook oldalát ( tehát bele tudsz nézni a levelzésébe, csetelni tudsz a nevében stb) blabla. Úgyse érted miről rizsázok.

2012. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

@15:32: Ezt kiegészíteném annyival, hogy a biztonsági beállítások alatt a https-t be lehet folyamatosra is tenni, ez setben a süti lopás sem lehetséges.


Egy megoldás van, "beállni" a https kapcsolat kiépülésébe, de ebben az esetben a böngész a legtöbb esetben egy gyönyörű, hatalmas, egész oldalas piros hibaüzenetet dob ki, hogy tanúsítvány hiba és valami nagy gebasz van.


Tehát köszönöm a megerősítést, valóban nincs ilyen program.

Egyszerűen a hálózati protokollok alapján fizikai képtelenség.

2012. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így igaz, csak a session idejére él a süti. Ha gyakori a session váltás,gyakrolatilag esélytelen. Másrész nem hiszem, hogy a kérdező valaha is hallotta a port mirroring fogalmát, vagy járatos lenne backbone hálózatokban ( egyébként az én ismereteim is eléggé hiányosak )
2012. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező itt válaszolok neked ha nem baj:


Miért nem segítek? Rajtad nem lehet segíteni, látszik , hogy fel sem fogtad miről írkálunk.


Mások dolgai közötti turkálás pedig még akkor sem volt szokásom amikor abban korban volt mint te.


Szóval, kedves Gergő. Telepíts a facebookmegacrack.exe-t és törd fel nyugodtan akár az én facebook profilomat is. Sok sikert. Én megyek moziba a barátnőmmel.

2012. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként itt a leírás az egész autentikációs sütikről, nem nagy titok:

[link]

Írt egy magyar blogger is nagyon jó cikket, de sajnos nem találtam meg. Ott van egy perl script is emlékeim szerint a pcap cuccok szűrésére.

2012. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!