Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8! Miért indul újra a...

Windows 8! Miért indul újra a gép?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban fordul elő, hogy csak úgy fogja magát és újra indul a laptopom, ilyenkor az alábbi jelenik meg kék háttérrel

"a rendszer hibát észlelt, ezért újraindul

:( ...valahány % "

Szokott ilyen lenni valakinek? Mi okozhatja? Nem bírja a processzor? 2 éves gép, gyárilag win7 volt rajta.

Sokszor a letöltéseknél figyeltem meg, talán kártevőt észlel?

Ma újraraktam a win8-at hátha így "kipucolódik" a gép, de ugyanúgy fogja magát és újra indul. Legtöbbször amikor netezek, videókat nézek, zenét hallgatok.

Nagyon idegesítő! Ha nem tudtok megoldást, akkor rakjak fel win7-et?


2012. okt. 28. 21:41
 1/2 anonim válasza:

Hogy miért indul újra?.. egyszerű: Mert 1 rakás szar :D...

(még) szerintem amíg nem szerzed meg valakitől. nekem is az van ilyen problémám nincs.. viszont rengeteg más. rakd újra a win 7 et.. az a legjobb

2012. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fulár ***** válasza:
Nos én ezzel irgalmatlanúl sokat szívtam.Állandó újraindulások kék halál és olyan lefagyások,hogy semmire sem reagált.Néha akár két három percenként is.És amikor néha működött akkor sem tetszett az egész.Meg voltam győzödve róla,hoy egy talicska szar az egész.De ez mára megváltozott.Ahogy megismertem benne a dolgokat kezdtem nagyon is meg kedvelni.A fagyás újraindulás gebaszt az oldotta meg,hogy legylúltam a gépről minden virusírtót mert a win 8 szinte egyikkel sem kompatibilis.A Defender pedig úgy bele van integrálva,hogy nincs is szükség külső írusírtóra.A mésik dolog,hogy ne telepíts föl mellé semmilyen drivert mert az is gondot okoz.Csak olyan drivert telepíts amit a rendszer nem rak föl magának automatikusan.Lehet,h nálad más gond van de nekem ezek megoldották a dolgot.Azóta tökéletesen működik és egyszer sem fagyott vagy indult újra.
2012. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!