Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom kicsomagolni...

Minii Vikii kérdése:

Miért nem tudom kicsomagolni a filmet?

Figyelt kérdés

[link]


Winrar programot használok. Kiszeretném csomagolni a filmeket, de egyszerűen nem tudom. Egészen addig jól megy minden, míg kiválasztom, hogy hova rakja a kibontott fájlt, elindul a kicsomagolás, majd bedob egy ablakot. Kép formájában megmutatom miket ír ki:



[link]


[link]


[link]


Nem tudom, hogy mit kell csinálni. Valaki segítene?

Köszönöm. 15L



2012. okt. 30. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a darabok 1 db epizódot adnak ki, akkor azoknak a mérete egyforma kell hogy legyen. Ha nem az, akkor a tartalom sérült (corrupt, ahogy a hibaüzenet írja), és nem lehet kibontani belőlük az eredeti tartalmat.


Látszik is a méreteken, hogy 1,3,5 MB-os darabok vannak benne, pedig mindnek egyformának kellene lenni.

Ha tárhelyről töltötted le egyesével, és megszakadt valami miatt a letöltés, akkor csak annyi lett az adott fájlnak a mérete, amit addig letöltött a böngésző vagy letöltőprogram.


A megoldás annyi, hogy minden egyes darabot teljes méretében le kell tölteni, és akkor fog csak a kibontás lefutni végig.

2012. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kijelölöd azokat a fájlokat amelyekre hibaüzenetet adott, majd Tools->Repair Archive (vagy ha nem találod CTRL+R)

Beállítod hogy "Treat the corrupt archieve as RAR", majd hogy hova tegye a fájlokat. Aztán OK.

Ha esetleg nem működne, előfordulhat hogy hiba történt letöltés közbe, megpróbálhatod újra leszedni, vagy esetleg máshonnan.

De ha erre sincs lehetőség megpróbálhatsz egy új szoftvert, például az "Advanced RAR Repair"-t.

Sok sikert, 17F.

2012. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki.:S

[link]

2012. okt. 30. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad csomagolni a rebuilt fájlokat? Az üzenet szerint sikerült a javítás.
2012. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!