Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD filmet hogyan tudok...

DVD filmet hogyan tudok pendrive-ra másolni?

Figyelt kérdés
A lényege az, hogy megvettem egy filmet de lejátszani a DVD lejátszómon nem bírom, csak a gépemen, viszont pendrive-ról tudok filmeket nézni a Tv-men. Úgy hallottam isoba kell lementeni a filmet, de ahhoz valami program is kellene. Lécci aki tud segítsen. Előre is köszi.

2012. okt. 30. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ezel kitudod csak a fimet szedni [link]
2012. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, csak az a baj, hogy nekem az lenne a lényege, hogy a utána tv-n le bírjam játszani, ezzel a programmal meg csak simán lemásolom a dvd-ről
2012. okt. 30. 17:21
 3/7 A kérdező kommentje:
na jó ez a program abszolút nem jó... majdnem letöröltem a hivatalos lemezről a magyar nyelvet, mert a gépemre akartam rakni
2012. okt. 30. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
iso-ba szerintem hiába készited el azt nem fogja a tv-d lejátszani. Talán készits belőle egy rip-et pl a Format Factory-val és azt másold fel a pendrive-ra azt már le fogja játszani.
2012. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VLLBalázs ***** válasza:

a dvd fájlokból (NEHEZEN) át tudod konvertálni a dvd-t aviba

én is így szoktam csinálni az én örökös programok a Format Factory.

2012. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem nehéz, csak időigényes de pl Format Factory simán megcsinálja neked.

Persze más programokkal is meg lehet csinálni, de a FF ingyenes.

2012. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VLLBalázs ***** válasza:

6-os válaszoló!

A nehéz szóra nem azt értem hogy neked nehéz, hanem a programnak megcsinálni mert időigényes feladat ez. Képzeld el hogy ezt akarod megcsinálni egy P2-es gépen amin éppen elindul az xp (egy kicsit sok időbe telne :)

2012. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!