Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team Fortress 2 hiba, mi...

Team Fortress 2 hiba, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Régebben sokat foglalkoztam játékokkal, mindig is szimpatikus volt ez a játék. De aztán egyre jobban elhanyagoltam a témát.. tegnap olvastam valahol a neten hogy a team fortress 2 ingyenessé vált.. le is kaptam steamen, megvan a tréning, de ha bármilyen szerverre szertnék bekerülni ezt dobja ki


We're sorry


Our lawyers have informed us that Pot o' Gold requires a gambling license in each country we run it, so we've had to take the unfortunate precaution of blocking it in your area.


We think this sucks just as much as you do, and we're working hard behind the scenes to get licenses for more countries so the prizes can flow again!


Want your country at the top of the list? Let us know on the PoG Facebook page and we'll see what we can do.


Sincerely yours,

Pinion


ez most akkor mi?


2012. okt. 31. 02:16
 1/1 anonim válasza:

Sajnáljuk


A ügyvédek tájékoztattak bennünket, hogy a Pot O 'Gold igényel szerencsejáték engedély az egyes országokban mi fut, így már volt, hogy a szerencsétlen elővigyázatosságból blokkolja a területen.


Azt hiszem, ez szar, éppúgy, mint te, és mi keményen dolgozunk a színfalak mögött, hogy engedélyek több országban, így a díjakat tud folyni újra!


Szeretne Ön országában a tetején a lista? Tudassa velünk a POG Facebook oldalt, és meglátjuk, mit tehetünk.


Tisztelettel,

szárny

2012. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!